Božićna čestitka načelnika Općine Levanjska Varoš

na . Objavljeno u Događanja

Povodom najradosnijeg kršćanskog blagdana Božića i nadolazeće Nove godine, načelnik Općine Levanjska Varoš upućuje čestitku stanovnicima Općine Levanjska Varoš

Poštovani stanovnici Općine Levanjska Varoš!
Iščekujući Božić, Blagdan obitelji i zajedništva razmišljamo o postignućima u proteklom razdoblju, ali i aktivnostima za nove korake u bolje sutra.
A tiha i radosna noć Božića nas ispunjava snagom optimizma, solidarnosti i ljubavi prema bližnjima i kao takva neka zakuca na vrata svakog doma u Općini Levanjska Varoš i obogati Vas neprolaznim vrijednostima koja su temelj osobnog, obiteljskog i društvenog uspjeha.
Kroz svakodnevnu suradnju, podršku i povjerenje, a marljivošću, tolerancijom i zajedničkim vrijednostima koje dijelimo s jasnim ciljevima možemo se lakše suočiti sa svim problemima i izgrađivati svoj dom i Općinu Levanjska Varoš.
U tom uvjerenju, a u ime Općinskog vijeća Općine Levanjska Varoš, Jedinstvenog upravnog odjela Općine Levanjska Varoš, zamjenika Općinskog načelnika i svoje osobno ime, svima Vama, Vašim obiteljima, prijateljima,ljudima dobre volje, svim poslovnim partnerima želim čestit Božić i sretnu Novu 2017. godinu s puno zdravlja, Božjeg blagoslova, a radost i veselje neka uđe u naše domove!

Općinski načelnik
Tidlačka Slavko, v.r.

 Božićna čestitka

 

Сачак (Ламперия) http://www.emsien3.com/sachak от ЕМСИЕН-3
Дюшеме http://www.emsien3.com/дюшеме от EMSIEN-3

Javite nam se

Općina Levanjska Varoš

Glavna 70

31 416 Levanjska Varoš

Telefon/faks: 031/864-010

E-mail: opcina.levanjska.varos@gmail.com

Servisne informacije

Poštanski ured - tel.: 031/864-018

Ambulanta opće prakse - tel.: 031/864-009

Veterinarska ambulanta - tel.: 031/864-007

Osnovna škola - tel.: 031/864-369

Predškola - tel.: 031/ 810 - 740

Hrvatske šume - tel.: 031/ 864-008

Vrijeme