na . Objavljeno u Novosti

Poštovani predstavnici i djelatnici općina i gradova,

U sklopu Konferencije o budućnosti Europe Središnji državni ured za demografiju i mlade organizira međunarodnu Konferenciju o utjecaju pandemije bolesti COVID-19 na demografsku sliku i mlade u Republici Hrvatskoj i Europskoj uniji.

S ciljem uključivanja građana i dobivanja povratnih informacija o utjecaju pandemije na demografsku sliku provodi se anketno istraživanje. Pozivamo Vas ukoliko ste u mogućnosti da ispunite i proslijedite upitnik svojim djelatnicima kako bi svojim odgovorima doprinijeli kreiranju zaključaka o utjecaju epidemije bolesti COVID-19 na demografsku sliku u RH. Također, kako bi postigli već doseg bili bismo vam iznimno zahvalni ako možete postaviti upitnik na vašim web stranicama/društvenim mrežama.

Za ispunjavanje ovog upitnika potrebno je izdvojiti samo 3-4 minute vremena. Vaši odgovori su anonimni i zbirno će se koristiti pri predstavljanju rezultata na Konferenciji o budućnosti Europe s naglaskom na temu: Demografski izazovi Republike Hrvatske i Europske unije nakon epidemije bolesti COVID-19. Poveznica: Istraživanje - Mišljenje građana o utjecaju epidemije bolesti COVID-19 na demografsku sliku RH

Сачак (Ламперия) http://www.emsien3.com/sachak от ЕМСИЕН-3
Дюшеме http://www.emsien3.com/дюшеме от EMSIEN-3

Služba za informiranje

Trebate informacije? Ukoliko trebate informacije koje ne možete pronaći na stranicama, javite se službeniku za informiranje: Valentina Zaklanović na 031 / 864 - 010 ili na e-mail.

Javite nam se

Općina Levanjska Varoš