Općina Levanjska Varoš započela je s izradom Strateškog razvojnog programa Općine Levanjska Varoš za razdoblje 2015.-2020. godine

na . Objavljeno u Obrasci

Strateški razvojni program temeljni je strateški dokument koji definira optimalne razvojne pravce lokalnog područja uzimajući u obzir obilježja, prednosti i ograničenja promatranog područja i njegovog okruženja. Ovaj strateški dokument omogućava planiranje, provedbu, kontrolu i evaluaciju gospodarskog razvitka potencijalnim investitorima jer pruža uvid u razvojnu strategiju zajednice u koju se želi ulagati.

Strateški razvojni program daje odgovore na pitanja u kojem smjeru razvoj treba ići i na koji ga način ostvariti, a isto tako analizira se postojeća situacija te se donose ciljevi, prioriteti i mjere budućeg održivog razvoja. Budući da je za izradu Strateškog razvojnog programa potrebna uključenost svih struktura društva, pozivamo Vas da putem Obrasca za prikupljanje projektnih ideja dostavite vaše ideje i na taj način doprinesete prikupljanju što kvalitetnijih ulaznih podataka za izradu Strateškog razvojnog programa na kojemu će se temeljiti razvoj Općine Levanjska Varoš u narednom programskom razdoblju.

Ispunjeni obrazac isključivo slati na e-mail naveden u obrascu.

 Obrazac

 

Сачак (Ламперия) http://www.emsien3.com/sachak от ЕМСИЕН-3
Дюшеме http://www.emsien3.com/дюшеме от EMSIEN-3

Javite nam se

Općina Levanjska Varoš

Glavna 70

31 416 Levanjska Varoš

Telefon/faks: 031/864-010

E-mail: opcina.levanjska.varos@gmail.com

Servisne informacije

Poštanski ured - tel.: 031/864-018

Ambulanta opće prakse - tel.: 031/864-009

Veterinarska ambulanta - tel.: 031/864-007

Osnovna škola - tel.: 031/864-369

Predškola - tel.: 031/ 810 - 740

Hrvatske šume - tel.: 031/ 864-008

Vrijeme