Općina Levanjska Varoš započela je s izradom Strateškog razvojnog programa Općine Levanjska Varoš za razdoblje 2015.-2020. godine

Strateški razvojni program temeljni je strateški dokument koji definira optimalne razvojne pravce lokalnog područja uzimajući u obzir obilježja, prednosti i ograničenja promatranog područja i njegovog okruženja. Ovaj strateški dokument omogućava planiranje, provedbu, kontrolu i evaluaciju gospodarskog razvitka potencijalnim investitorima jer pruža uvid u razvojnu strategiju zajednice u koju se želi ulagati.

Strateški razvojni program daje odgovore na pitanja u kojem smjeru razvoj treba ići i na koji ga način ostvariti, a isto tako analizira se postojeća situacija te se donose ciljevi, prioriteti i mjere budućeg održivog razvoja. Budući da je za izradu Strateškog razvojnog programa potrebna uključenost svih struktura društva, pozivamo Vas da putem Obrasca za prikupljanje projektnih ideja dostavite vaše ideje i na taj način doprinesete prikupljanju što kvalitetnijih ulaznih podataka za izradu Strateškog razvojnog programa na kojemu će se temeljiti razvoj Općine Levanjska Varoš u narednom programskom razdoblju.

Ispunjeni obrazac isključivo slati na e-mail naveden u obrascu.

 Obrazac

 

Javite nam se

Općina Levanjska Varoš

Glavna 70

31 416 Levanjska Varoš

Telefon/faks: 031/864-010

E-mail: opcina.levanjska.varos@gmail.com

Služba za informiranje

 Trebate informacije? Ukoliko trebate informacije koje ne možete pronaći na stranicama, javite se službeniku za informiranje: Valentina Zaklanović na 031 / 864 - 010 ili na e-mail.

Služba za informiranje

Servisne informacije

Poštanski ured - tel.: 031/253-850

Ambulanta opće prakse - tel.: 031/864-009

Veterinarska ambulanta - tel.: 031/864-007

Osnovna škola - tel.: 031/864-369

Predškola - tel.: 031/ 810 - 740

Hrvatske šume - tel.: 031/ 864-008

Komunalno poduzeće Maslačak Levanjska Varoš - tel.: 031/599-879

Vrijeme

+5
°
C
H: +
L: +
Levanjska Varos
Monday, 03 April
See 7-Day Forecast
Tue Wed Thu Fri Sat Sun
+ + + +11° +10° +
+ + + + + +
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva.

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi se osiguralo bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost stranica. Više informacija o kolačićima možete potražiti klikom na "Više o kolačićima".