Đakovački vodovod realizirao dva projekta vrijednosti veće od 7,7 milijuna kuna financiranih u sklopu Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske

Tijekom listopada 2018. godine javni isporučitelj vodnih usluga Đakovački vodovod d.o.o. je Agenciji za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju (u daljnjem tekstu: Agencija za plaćanja) podnio prvi dio zahtjeva za potporu na Natječaj za provedbu Podmjere 7.2 »Ulaganja u izradu, poboljšanje ili proširenje svih vrsta male infrastrukture, uključujući ulaganja u obnovljive izvore energije i uštedu energije« - provedba tipa operacije 7.2.1 »Ulaganja u građenje javnih sustava za vodoopskrbu, odvodnju i pročišćavanje otpadnih voda« iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020. i to za dva projekta: -Izgradnja vodoopskrbnog cjevovoda između naselja Trnava i Hrkanovci Đakovački, -Izgradnja spojnog vodoopskrbnog cjevovoda između naselja Kondrić i Levanjska Varoš sa izgradnjom vodospreme.

Odluke o rezultatu administrativne kontrole zahtjeva za potporu su donesene tijekom svibnja 2019.godine, a nakon toga su potpisni ugovori o financiranju sa Agencijom za plaćanje. Sredstva potpore u cijelosti su osigurana iz proračuna Europske unije i državnog proračuna Republike Hrvatske od čega Europska unija sudjeluje s 85 % udjela, a Republika Hrvatska s 15 % udjela.

Pripremljena je dokumentacija o nabavi te je proveden postupak javne nabave, a nakon toga su potpisani i ugovori za izvođenje radova sa odabranim izvođačima. Oba navedena projekta su započela sa provedbom u isto vrijeme. Izgradnja je započela krajem srpnja 2020.godine, a radovi predviđeni ugovorom su završeni tijekom svibnja, odnosno lipnja 2021.godine.

Javite nam se

Općina Levanjska Varoš

Glavna 70

31 416 Levanjska Varoš

Telefon/faks: 031/864-010

E-mail: opcina.levanjska.varos@gmail.com

Služba za informiranje

 Trebate informacije? Ukoliko trebate informacije koje ne možete pronaći na stranicama, javite se službeniku za informiranje: Valentina Zaklanović na 031 / 864 - 010 ili na e-mail.

Služba za informiranje

Servisne informacije

Poštanski ured - tel.: 031/253-850

Ambulanta opće prakse - tel.: 031/864-009

Veterinarska ambulanta - tel.: 031/864-007

Osnovna škola - tel.: 031/864-369

Predškola - tel.: 031/ 810 - 740

Hrvatske šume - tel.: 031/ 864-008

Komunalno poduzeće Maslačak Levanjska Varoš - tel.: 031/599-879

Vrijeme

+5
°
C
H: +
L: +
Levanjska Varos
Monday, 03 April
See 7-Day Forecast
Tue Wed Thu Fri Sat Sun
+ + + +11° +10° +
+ + + + + +
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva.

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi se osiguralo bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost stranica. Više informacija o kolačićima možete potražiti klikom na "Više o kolačićima".